Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Drzwi

Szeroki wybór drzwi stalowych, drewnianych i przeciwpożarowych został podyktowany troską o Klientów poszukujących solidnych i zarazem estetycznych rozwiązań. W ofercie posiadamy wiele modnych, chętnie wybieranych modeli, które wyróżniają się stylowym, precyzyjnym wykończeniem, a także zastosowanymi udogodnieniami technicznymi.

W naszej ofercie czekają na Państwa drzwi drewniane (wewnętrzne i wejściowe) dostępne w bogatej odsłonie wzorów oraz kolorów. Umożliwiamy w ten sposób dobór idealnego rozwiązania dla domu, a także stworzenie stylowej przestrzeni mieszkalnej. Nasza propozycja obejmuje również drewniane konstrukcje przesuwne i łamane.

Współpracujemy z najlepszymi producentami w branży, dzięki czemu w naszej ofercie znajdują się również solidne drzwi przeciwpożarowe firmy Padilla oraz modele stalowe firmy WIKĘD. Oba rodzaje wyróżniają się wysoką wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych. Wzmocniona struktura modeli ppoż. oraz stalowych stanowi dodatkową ochronę budynku przed włamaniem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wyboru idealnego rozwiązania.

wzory drzwi

Podkategorie

 • Drzwi stalowe

  wiked logo

  Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być:

   - trwałe
   - estetyczne
   - funkcjonalne

  Dlatego oferujemy Państwu drzwi stalowe Wikęd z wypełnieniem drzwiowym. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach z Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.


  Drzwi wejściowe stalowe WIKĘD NORMAL  budowa 2

  Drzwi wejściowe stalowe WIKĘD PREMIUM
  budowa 1

  Dostępne wzory:

  wzory drzwi


  Dostępne kolory:

  Clipboard02_1.jpg

 • Drzwi drewniane
 • Drzwi p.pożarowe

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49