Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Plisy

Przygotowana przez naszą firmę oferta obejmująca osłony okienne nie byłaby kompletna, gdyby w jej skład nie wchodziły plisy. To właśnie o nich mówi się w pierwszej kolejności mając na myśli nowoczesne systemy osłonowe, atutem plis jest przy tym możliwość dostosowania ich nie tylko do okien klasycznych, ale i tych, które wyróżnia oryginalny kształt. Warszawa jest miastem charakteryzującym się wielością nietypowych rozwiązań architektonicznych, a my jesteśmy w stanie zaproponować plisy odpowiadające nawet najbardziej nietypowym potrzebom klientów.

Istnieje przynajmniej kilka argumentów uzasadniających wybór żaluzji tego typu. Plisy są wysoko cenione między innymi dlatego, że znakomicie sprawdzają się nie tylko jako osłona okienna, ale i element dekoracyjny pomieszczenia. I choć kojarzy się je przede wszystkim z wystrojem klasycznym, jesteśmy w stanie udowodnić klientom, że mówimy o rozwiązaniach, które sprawdzą się znakomicie także w pomieszczeniu urządzonym w sposób awangardowy. Argumentem przemawiającym za zakupem plis jest też ich funkcjonalność, plisy nie tylko podnoszą bowiem atrakcyjność pomieszczenia, ale również chronią je przed zbyt intensywnym słońcem i ciekawskim sąsiadem. Warszawa to przecież miasto wielkich osiedli mieszkaniowych, a wielu ich mieszkańców mówi wprost o tym, że podczas poszukiwania idealnej osłony okiennej zwraca baczną uwagę na to, czy jest to rozwiązanie, które pozwala czuć się komfortowo w otoczeniu wielu sąsiadów.

Warszawa jako miejsce, w którym działamy, wymusza od nas również rozeznanie w najnowszych trendach. To właśnie dlatego oferta naszej firmy już od dawna obejmuje nie tylko plisy klasyczne, ale i tak zwane plisy DUO, które sprawiają, że na pojedynczym oknie można umieścić dwie tkaniny różniące się między sobą. Bez względu jednak na to, które z rozwiązań zostanie wybrane, jego nabywca może mieć pewność, że plisy zostaną wykonane z tkanin wysokiej jakości, a więc takich, które latami będą zachwycać swoim estetycznym wyglądem, trwałością i odpornością na uszkodzenia.

Podkategorie

 • Plisy klasyczne

  Plisy które Państwu oferujemy są wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Każdy detal jest dopracowany, a kompletna plisa prezentuje się nad wyraz dobrze. Szeroka gama kolorystyczna profili pozawala dobrać kolor systemu pod większość okien PCV, drewnianych i aluminiowych. Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy pomalowanie listwy w dowolną kolorystykę z palety RAL. Warto również wspomnieć że klient ma do wyboru dwa rodzaje uchwytów: opływowych listków lub standardowych uchwytów prostokątnych. 

  W zależności od potrzeb klienta, oferujemy ponad 100 tkanin o różnych wzorach, grubościach i strukturach materiału. Tkaniny podzielone są na sześć grup cenowych w zależności od specyfikacji. Polecamy materiały metalizowane, czyli pokryte warstwą częściowo odbijającą promieniowanie słoneczne (PERLEX), tkaniny blackout oraz honeycomb. Warto dodać że wszystkie tkaniny przystosowane są do prania ręcznego.

  Wzornik materiałów


  Obsługa plisy odbywa się ręcznie za pomocą uchwytu, umożliwiając przesłonięcie dowolnego fragmentu okna. Gładko przesuwająca się rynna górna i dolna zatrzymuje się w dowolnej pozycji, ale samoistnie się nie zsuwa - jest to zasługa specjalnego systemu prowadzenia sznurków. Montaż plisy odbywa się do skrzydła okna.

  Występuje kilka wariantów montażu:

  Wariant 1 - montaż w świetle szyby
  Wariant 2 - montaż na ramie za pomocą uchwytów bezinwazyjnych
  Wariant 3 - montaż do ramy za pomocą uchwytów kątowych
  Wariant 4 - montaż z prowadnicami w oknie dachowym

         

  Kolorystyka plis (podzespołów):
  Kolory podstawowe: biel, brąz, antracyt, krem
  Kolory specjalne: srebrny, srebrny oksydowany, czarny oksydowany
  Okleiny drewnopodobne: złoty dąb, orzech, mahoń, dąb bagienny, sosna, winchester

  wzór rolety plisowane

  Wymiary:
  Szerokość (maksymalna): 180cm
  Wysokość (maksymalna) 240cm
  Wymiary rynny: 1,5 cm wysokości x 2 cm szerokości

  Główne zalety plis:

  • Nowoczesny system umożliwiający wiele konfiguracji przesłonięcia okna.
  • Wykonane z wytrzymałego aluminiowego profila w różnych kolorach.
  • Do wyboru ponad 100 tkanin o różnych wzorach i grubościach.
  • Dwa rodzaje uchwytów: prostokątny i w kształcie listka.
  • Łatwy demontaż plisy w celu umycia.

  137.jpg  224mini.jpg  223mini.jpg  225mini.jpg  221mini.jpg  1.jpg

  Konserwacja / czyszczenie:

 • Tkaniny
  W trakcie budowy (...)

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49