Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Żaluzje

Proponujemy Państwu bogatą ofertę osłon okiennych, których podstawowym zadaniem jest dostarczenie wnętrzu budynku odpowiedniej ilości światła słonecznego. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć oczywiście praktycznych produktów jakimi są dobrze wszystkim znane żaluzje. Warszawska firma Plastpol dzięki zdobytemu doświadczeniu, a także współpracy z cenionymi na rynku materiałów wykończeniowych producentami, jest w stanie dostarczyć Klientom produkty spełniające ich indywidualne oczekiwania. W ofercie posiadamy zarówno dobrze odbijające światło żaluzje aluminiowe jak i eleganckie i bardzo stylowe rozwiązania drewniane.

Wybór konkretnego rozwiązania powinien być uzależniony od funkcji pomieszczenia, w którym ma się znaleźć oraz jego wystroju. Proponujemy Państwu produkty posiadające różne szerokości lameli, które można zamontować zarówno do ramy okiennej jak i ściany czy sufitu. Zapraszamy do zapoznania się z danymi technicznymi oferowanych przez nas wyrobów, a także dostępną kolorystyką.

Podkategorie

 • Żaluzje aluminiowe...

  Żaluzje aluminiowe są niezwykle skuteczne w pełnieniu swojej funkcji. Dzięki możliwości zmiany nachylenia lameli możliwa jest płynna regulacja dopływu światła do pomieszczenia oraz zachowanie widoczności przy pełnej eliminacji nasłonecznienia. Aluminium jest materiałem który wyjątkowo dobrze odbija promieniowanie słoneczne i nie ulega nagrzewaniu pod wpływem słońca.

  Przy wyborze żaluzji oferujemy Państwu szeroką gamę kolorystyczną zarówno lameli jak i pasmanterii używanej do obsługi systemu. Dzięki nowoczesnym technikom malowania powłoka lakiernicza jest trwała, nie płowieje, oraz jest na tyle gładka że jej czyszczenie nie stanowi żadnego problemu. Żaluzje w standardzie wyposażone są w prowadzenie żyłkowe, które skutecznie trzyma je na swoim miejscu. Żaluzje nie odstają od okna nawet po jego uchyleniu. Nowością są lamele perforowane, malowane w dekorze drewnopodobnym oraz matowe.

  Mając ładny widok za oknem warto rozważyć zakup żaluzji w wersji perforowanej, lamele z mikro-otworami odbijają nawet 95% światła, jednocześnie pozwalając zobaczyć zarys panoramy.

  Clipboard01_final.jpg Clipboard02_small.jpg


  Wymiary:

  Szerokość (maksymalna): 190cm (system 16 i 25mm) i 400cm (system 50mm)
  Wysokość (maksymalna) 250cm (system 16 i 25mm) i 400cm (system 50mm)
  Wysokość po zwinięciu: 1 cm na każde 40cm systemu + 8cm (żaluzja o wysokości 220 cm zajmuje około 13 cm po zwinięciu)


  Charakterystyka systemu:

  • Rozmiary lameli w mm: 16, 25 i 50.
  • Szeroka gama kolorów do wyboru.
  • Prowadzenie żyłkowe w standardzie.
  • Płynna regulacja dopływu światła do pomieszczenia.
  • Możliwość montażu w świetle szyby, do ramy okna, w otworze lub nad otworem okiennym.

  208.jpg 209_wm.jpg 210.jpg  Clipboard01_wm_mini.jpg

 • Żaluzje drewniane (25,...

  Największą zaletą żaluzji drewnianych jest bez wątpienia ich naturalne piękno, styl i ciepło jakie wnoszą do pomieszczenia. Występują w dwóch rozmiarach listków: 25 i 50 mm. Mniejsze, montowane najczęściej do ramy okna albo w świetle szyby, wyposażone są w prowadzenie żyłkowe aby żaluzja stabilnie trzymała się skrzydła okiennego. Żaluzje o wielkości lamela 50mm przeważnie montuje się do ściany / sufitu lub w świetle otworu.

  Do produkcji żaluzji używa się naturalnego drewna z lipy egzotycznej (basswood) albo bambusa. Żaluzje wykonane są praktycznie w całości z drewna, od lameli poprzez obciążnik listwy dolnej po uchwyty (tzw. dzwoneczki) do zwijania i zasłaniania żaluzji. Górna rynna wykonana jest z aluminium ale posiada drewnianą maskownicę, tak więc nie zauważymy elementów innych niż wykonane z drewna.

  Kolorystyka:

  zaluzje_drewniane_foto1.JPG zaluzje_drewniane_foto2.JPG

  Wymiary:
  Szerokość (maksymalna): 180cm (system 25mm) i 270cm (system 50mm)
  Wysokość (maksymalna) 260cm (system 25mm) i 300cm (system 50mm)
  Wysokość po zwinięciu: 1 cm na każde 10cm systemu + 8cm (żaluzja o wysokości 220 cm zajmuje około 30cm po zwinięciu)

  Główne zalety żaluzji drewnianych:

  • Naturalny, wyjątkowy wygląd i styl.
  • Osłona typu karniszowego i prowadzenie żyłkowe w standardzie
  • Niewidoczne uchwyty montażowe.
  • Możliwość zastosowania ozdobnej drabinki taśmowej.
  • Do wyboru dwa rodzaje drewna: bambus oraz lipa egzotyczna(basswood).

  214_wm.jpg 212_wm.jpg Clipboard04_wm_mini.jpg

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49