BRAMY

W prezentowanej ofercie znajdą Państwo solidne bramy garażowe firmy Hormann oraz PORTOS – modele rolowane, uchylne i segmentowe. Stanowią doskonałe rozwiązanie podczas wykańczania budynków posiadających garaż.

Sprawdzone rozwiązania dla Ciebie

Zachęcamy do wyboru solidnych i sprawdzonych rozwiązań, dostępnych w szerokiej gamie wzorów ze stali bądź drewna. Do najczęściej spotykanych modeli należą łatwe w obsłudze bramy uchylne. Są często montowane w domach jednorodzinnych. W tym przypadku niska cena idzie w parze z wysoką jakością wykonania, z tego powodu jest to więc chętnie wybierana opcja.

Do nieco wygodniejszych rozwiązań należą bramy rolowane. Nie tylko zapewniają bezpieczeństwo i są łatwe w obsłudze, ale dodatkowo pozwalają na znaczną oszczędność miejsca w przestrzeni garażowej – całość konstrukcji mieści się w podwieszonej pod sufitem kasetce.

W ofercie znajdują się również nowoczesne modele segmentowe, coraz chętniej wybierane przez Klientów ceniących wygodę oraz wytrzymałość drzwi tego typu, które otwierają się automatycznie dzięki zastosowanym udogodnieniom technicznym.

Sprawdzona jakość

Jeżeli mają Państwo pytania związane z oferowanymi przez nas produktami zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz wykonamy indywidualną wycenę.