Okna Brügmann Salamander – Warszawa

Rewelacyjny stosunek jakości do ceny !!

Firma Brügmann w branży profili okiennych stała się niemal synonimem niezawodności i wysokiej jakości. Zawdzięcza to swojemu pięćdziesięcioletniemu doświadczeniu na rynku.

W wyrobach tego niemieckiego producenta zastosowano wiele unikatowych rozwiązań, które zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz wygłuszenie hałasów. Profile ram oraz skrzydeł mają budowę pięciokomorową, co pozwala na zatrzymywanie ciepła w pomieszczeniu. Niepotrzebnym utratom temperatury zapobiega również system zespolonej szyby. Szkło thermofloat będzie odbijać promieniowanie cieplne z powrotem do wnętrza domu, nie ograniczając przy tym ilości wpadającego do wnętrza światła. Dodatkowym zabezpieczeniem okien będą również dwukomorowe, zgrzewane w narożnikach uszczelki, oraz wzmocnione okucia, które uniemożliwiają wyważenie.

Okna Brügmann-Salamander to nie tylko bezkonkurencyjna trwałość, ale także duże możliwości aranżacyjne. Wybór pomiędzy płaskimi profilami AD oraz zaokrąglonymi ARTE, a także szeroka paleta kolorystyczna pozwalają dostosować wygląd ram do wystroju pomieszczenia.

Okna Brügmann-Salamander cenione są przede wszystkim za swoje parametry izolacyjne, ale także za atrakcyjny wygląd. Kolor ram i skrzydeł wybrać można z palety obejmującej ponad 40 odcieni, nie tylko gładkich, ale również imitujących strukturę drewna. Producent oferuje ramy o zarówno geometrycznych, jak i zaokrąglonych krawędziach.

Wielokomorowa budowa profili pozwala znacząco ograniczyć straty ciepła w pomieszczeniu.

Wśród prezentowanych przez nas wyrobów marki Brügmann-Salamander znalazły się wersje pięcio- oraz sześciokomorowe o różnych grubościach. Uniwersalna konstrukcja ram umożliwia zastosowanie dowolnego rodzaju oszklenia, co również pozwoli znacząco podnieść skuteczność izolacji termicznej i akustycznej. Dodatkowym wyposażeniem są metalowe wzmocnienia oraz wytrzymałe i odporne na uszkodzenia okucia – dzięki nim okno będzie stabilne i praktycznie niemożliwe do sforsowania dla włamywacza. Właściciele mieszkań, w których zastosowano profile Brügmann-Salamander docenią także łatwość utrzymania ich w czystości.

 

Sprawdzona jakość

Jeżeli mają Państwo pytania związane z oferowanymi przez nas produktami zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz wykonamy indywidualną wycenę.