Okna Ekosun – Warszawa

Sześciokomorowa budowa profili EkoSun sprawia, że powszechnie są one wykorzystywane w budownictwie energooszczędnym.

Unikalna konstrukcja gwarantuje nie tylko skuteczną izolację termiczną, ale również zdolność tłumienia hałasów. Duża szerokość zabudowy (70mm) pozwala na wykorzystanie w nich zróżnicowanego przeszklenia, także pakietów trzyszybowych. O ich stabilność zadbają trwałe uszczelki, wykonane z nowoczesnego polimeru TPE. Dodatkowo okna wyposażone są w szczelne i wytrzymałe okucia, które posiadają zaczepy antywłamaniowe, chroniące przed wyważeniem z zewnątrz, a także ułatwiającą użytkowanie blokadę błędnego położenia klamki.

Okna EkoSun cenione są nie tylko za swoją energooszczędność i dużą wytrzymałość, ale także za potencjał aranżacyjny. Unikalna konstrukcja ram pozwala na tworzenie okien o niestandardowych kształtach oraz w różnorodnej kolorystyce. Indywidualnie dopasować można również barwę rdzenia (do wyboru brązowy, karmelowy i biały), a nawet uszczelek (czarne lub szare).

Sprawdzona jakość

Jeżeli mają Państwo pytania związane z oferowanymi przez nas produktami zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz wykonamy indywidualną wycenę.