VEKA

Prawie 50 lat doświadczenia na rynku jest dowodem, ze niemiecka marka VEKA to prawdziwy ekspert w kwestii wytrzymałych profili okiennych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno pięcio- jak i sześciokomorowe modele tego producenta.

Idealnie nadają się one do zamontowania w pomieszczeniach o ograniczonym nasłonecznieniu, ponieważ obniżona powierzchnia boczna profili powoduje zwiększenie powierzchni szyby i lepsze doświetlenie pomieszczenia. Okna VEKA są kompatybilne z przeszkleniami o każdej grubości.

Optymalna grubość ścianek poprawia właściwości izolacyjne okna zarówno pod względem termicznym jak i akustycznym – mogą one tłumić hałasy dochodzące nawet do 50 dB.

Cała konstrukcja posiada dodatkowe, stalowe wzmocnienia, które nie tylko gwarantują stabilność i wieloletnią funkcjonalność, ale także posłużą jako dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe. Warty podkreślenia jest także walor estetyczny profili VEKA. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej można z powodzeniem dopasować ramy do wystroju wnętrza.

Sprawdzona jakość

Jeżeli mają Państwo pytania związane z oferowanymi przez nas produktami zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz wykonamy indywidualną wycenę.