MOSKITIERY ROLOWANE

W duszne, letnie noce spanie przy otwartym oknie wydaje się być jedynym ratunkiem. Tym, co zazwyczaj powstrzymuje nas przed jego otwarciem są dokuczające owady, takie jak komary czy muchy. Zamontowana w oknie rolowana moskitiera pozwoli na przewietrzenie pomieszczenia, bez obaw o nieproszonych gości. Zasłona wykonana jest z solidnej, drobnej siatki, odpornej na działanie czynników atmosferycznych.

Sprawdzone i skuteczne

Skutecznie powstrzyma nie tylko wszystkich skrzydlatych intruzów, ale ograniczy ilość dostających się do pomieszczenia zanieczyszczeń oraz pyłków, co szczególnie istotne jest dla osób z alergiami. W odróżnieniu od innych środków zapobiegania insektom, takim jak lepy czy aerozole, moskitiera nie tylko nie jest szkodliwa dla domowników, ale nie wyrządza krzywdy samym owadom, po prostu zapobiega ich przedostawaniu się do wnętrza mieszkania.

Prezentowana w naszej ofercie moskitiera rolowana to produkt niespotykanie wszechstronny, nadaje się do ochrony zarówno okien, drzwi balkonowych oraz okien dachowych. Niezależnie od miejsca, w którym będzie umieszczona, jej montaż jest szybki i niekłopotliwy. Siatka moskitiery zatrzymuje się w położeniu dolnym i chowa się całkowicie w kasecie w położeniu górnym, dzięki temu nie ma potrzeby demontażu moskitiery na okres zimy i z powodzeniem będzie ona mogła spełniać swoją funkcje przez długi czas.

Wymiary:

  • Szerokość (maksymalna): 200cm* / *- przy wysokości do 160cm
  • Wysokość (maksymalna): 240cm** / **- przy szerokości do 160cm

Kolorystyka:

  • Standardowa: kolor biel, ciemny brąz (RAL8019)
  • Okleiny: złoty dąb, orzech

Sprawdzona jakość

Jeżeli mają Państwo pytania związane z oferowanymi przez nas produktami zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz wykonamy indywidualną wycenę.