PLISY

Przygotowana przez naszą firmę oferta obejmująca osłony okienne nie byłaby kompletna, gdyby w jej skład nie wchodziły plisy. To właśnie o nich mówi się w pierwszej kolejności mając na myśli nowoczesne systemy osłonowe, atutem plis jest przy tym możliwość dostosowania ich nie tylko do okien klasycznych, ale i tych, które wyróżnia oryginalny kształt. 

Dlaczego warto wybrać nasze plisy?

Warszawa jest miastem charakteryzującym się wielością nietypowych rozwiązań architektonicznych, a my jesteśmy w stanie zaproponować plisy odpowiadające nawet najbardziej nietypowym potrzebom klientów.

Istnieje przynajmniej kilka argumentów uzasadniających wybór żaluzji tego typu. Plisy są wysoko cenione między innymi dlatego, że znakomicie sprawdzają się nie tylko jako osłona okienna, ale i element dekoracyjny pomieszczenia. I choć kojarzy się je przede wszystkim z wystrojem klasycznym, jesteśmy w stanie udowodnić klientom, że mówimy o rozwiązaniach, które sprawdzą się znakomicie także w pomieszczeniu urządzonym w sposób awangardowy.

Argumentem przemawiającym za zakupem plis jest też ich funkcjonalność, plisy nie tylko podnoszą bowiem atrakcyjność pomieszczenia, ale również chronią je przed zbyt intensywnym słońcem i ciekawskim sąsiadem. Warszawa to przecież miasto wielkich osiedli mieszkaniowych, a wielu ich mieszkańców mówi wprost o tym, że podczas poszukiwania idealnej osłony okiennej zwraca baczną uwagę na to, czy jest to rozwiązanie, które pozwala czuć się komfortowo w otoczeniu wielu sąsiadów.

Galeria naszych plis

Warszawa jako miejsce, w którym działamy, wymusza od nas również rozeznanie w najnowszych trendach. To właśnie dlatego oferta naszej firmy już od dawna obejmuje nie tylko plisy klasyczne, ale i tak zwane plisy DUO, które sprawiają, że na pojedynczym oknie można umieścić dwie tkaniny różniące się między sobą. Bez względu jednak na to, które z rozwiązań zostanie wybrane, jego nabywca może mieć pewność, że plisy zostaną wykonane z tkanin wysokiej jakości, a więc takich, które latami będą zachwycać swoim estetycznym wyglądem, trwałością i odpornością na uszkodzenia. 

Sprawdzona jakość

Jeżeli mają Państwo pytania związane z oferowanymi przez nas produktami zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz wykonamy indywidualną wycenę.