ROLETY RZYMSKIE

Firany i zasłony prezentują się znakomicie, coraz więcej osób szuka dla nich alternatywy. Trudno się im dziwić, mamy bowiem do czynienia z osłonami okiennymi trudnymi w pielęgnacji, a jednocześnie niezbyt skutecznymi zarówno wówczas, gdy w grę wchodzi ochrona przed promieniami słonecznymi, jak i przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. 

Rolety spełniające oczekiwania jakości i trwałości

Wychodząć na przeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma może zaproponować rozwiązanie, które jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Są nim rolety rzymskie – stylowe, lekkie, efektowne, a jednocześnie łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacji.

Dla oferowanych przez nas rolet rzymskich najbardziej charakterystyczna jest obecność specjalnego mechanizmu. Można go obsługiwać intuicyjnie, wykorzystując w tym celu łańcuszek, sam mechanizm zaś sprawia, że rolety można podnosić i opuszczać, one same zaś układają się w fałdy będące znakiem rozpoznawczym rolet rzymskich. Same rolety rzymskie da się też bezpiecznie zdejmować i prać, a ponieważ nasza oferta obejmuje aż 90 tkanin o zróżnicowanych gabarytach i kolorach, jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie tu coś dla siebie.

Rolety rzymskie występuje w kilku wariantach pozwalających na zróżnicowane kształtowanie tkaniny.

Tylko od potrzeb klienta uzależnione jest też to, jaki materiał zostanie wykorzystany do produkcji rolety, ta więc będzie mogła występować zarówno jako zamiennik dla przejrzystej firany, jak i dla zasłony, która zapewnia przyjemny półmrok w pokoju. Co więcej, jeśli nasz klient zechce wykonać osłonę okienną z własnego materiału, po dostarczeniu go do siedziby naszej firmy zyska szansę na rolety rzymskie stworzone na jego indywidualne zamówienie. 

Warianty kształtowania tkaniny:

  • MODEL 1 – pionowe taśmy transparentne, wysokość fałdy 30cm
  • MODEL 2 – poziome szprosy wszyte w tkaninę, wysokość fałdy 30cm
  • MODEL 3 – fałdy materiału na stałe, wysokość fałdy 15 lub 30 cm

Wymiary:

  • Szerokość (maksymalna) 180*, 260*, 280* cm
  • Wysokość (maksymalna) 300 cm
  • Wymiary karnisza 4,5 x 4,5 cm

*w zależności od wybranej tkaniny

Główne zalety rolety rzymskich:

  • Wyjątkowy wygląd i mnóstwo możliwości konfiguracji
  • Bogata oferta materiałów do wyboru
  • Łatwe w obsłudze i konserwacji (możliwość prania tkaniny)
  • Montaż do ściany, sufitu lub ramy okna

Sprawdzona jakość

Jeżeli mają Państwo pytania związane z oferowanymi przez nas produktami zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz wykonamy indywidualną wycenę.