ŻALUZJE

Bogata oferta żaluzji dla każdego wnętrza

Proponujemy Państwu bogatą ofertę osłon okiennych, których podstawowym zadaniem jest dostarczenie wnętrzu budynku odpowiedniej ilości światła słonecznego. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć oczywiście praktycznych produktów jakimi są dobrze wszystkim znane żaluzje.

Warszawska firma Plastpol dzięki zdobytemu doświadczeniu, a także współpracy z cenionymi na rynku materiałów wykończeniowych producentami, jest w stanie dostarczyć Klientom produkty spełniające ich indywidualne oczekiwania. W ofercie posiadamy zarówno dobrze odbijające światło żaluzje aluminiowe jak i eleganckie i bardzo stylowe rozwiązania drewniane.

 

Kategorie żaluzji w naszej ofercie

Wybór konkretnego rozwiązania powinien być uzależniony od funkcji pomieszczenia, w którym ma się znaleźć oraz jego wystroju. Proponujemy Państwu produkty posiadające różne szerokości lameli, które można zamontować zarówno do ramy okiennej jak i ściany czy sufitu. Zapraszamy do zapoznania się z danymi technicznymi oferowanych przez nas wyrobów, a także dostępną kolorystyką. 

Sprawdzona jakość

Jeżeli mają Państwo pytania związane z oferowanymi przez nas produktami zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz wykonamy indywidualną wycenę.